03132370105

09132270318

رفع مشکلات نرم افزار Internet Explorer

احتمالا مواردی برایتان پیش آمده که زمانی که می خواهید وارد صفحات اینترنتی شوید، Internet Explorer پیغام می دهد که نمی تواند صفحات را باز کند! این مطلب از سلسله مقالات آموزش تعمیرات

کامپیوتر است که در آن به ارائه راهکار برای حل این مساله پرداخته شده است.

لازم به توضیح است که مطلب ذیل، مربوط به آموزش تعمیرات کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز است که به رفع مشکلات نرم افزاری سیستم می پردازد.

گام های حل مساله

-    روی آیکون اینترنت اکسپلورر کلیک کنید و به وسیله آن چند موتور جستجو (مثل گوگل و ...) را باز کنید.

-    در صورت عدم اتصال، ابتدا بخش سخت افزاری را چک کنید. کابل های مودم و اتصالات آن ها را بررسی نمایید تا مطمئن شوید که کابل ها متصل هستند. گاهی اوقات خود سیستم وقتی تشخیص می دهد که مشکلی وجود دارد، به صورت خودکار، برنامه را می بندد، بنابراین در این مرحله اطمینان از وضعیت اتصالات اینترنت، الزامی است.

-    سپس، History مربوط به Internet Explorer را پاک نمایید. هرگونه فایل ذخیره شده و حتی رمز عبور صفحاتی که احتمالا روی Browser ذخیره شده اند را حذف کنید.

-    با ISP (شرکت تامین کننده اینترنت) خود تماس بگیرید. چون ممکن است اشکال از مبدا تامین کننده باشد. در این حالت اتصال اینترنت برقرار نمی شود که این مشکل باید توسط ISP برطرف شود.

 

اگر با وجود خواندن مطالب باز هم در تشخیص ایراد دچار مشکل شدید ، می توانید با همکاران ما در قسمت تعمیرات تماس حاصل فرمایید.

این هم بدانید یکی از اهداف ما سرعت بالا در تعمیرات واخذ پایین ترین هزینه از شماست و در ضمن تعمیرات ما، دارای گارانتی 1ماهه می باشد.

گروه مهندسی لعل فام

کلیه حقوق برای گروه مهندسی لعل فام محفوظ است.

طراحی سایت و سئو: ارتباط گستران پویا