ردکردن این

گروه مهندسی لعل فام

تعمیرات تخصصی هارد ، مانیتور ، کامپیوتر ، لپ تاپ

123FAM      STORE

فروش انواع مانیتور های دست دوم در سایزهای 19 اینچ، 22 اینچ؛ تست شده و کاملاً سالم به همراه گارانتی تعویض یک ماهه.

فروش انواع پردازنده های مرکزی اینتل سری سلرون، پنتیوم، Core و همچنین پردازنده های شرکت AMD

تخفیفات استثنایی گروه مهندسی لعل فام در زمینه فروش قطعات و سیستم اسمبل شده به همراه خدمات ما، برای اطلاع از تخفیفات در شبکه های اجتماعی ما عضو شوید.

تعمیر مانیتور

گروه مهندسی لعل فام با دارا بودن تیم متخصص و مجرب و بیش از ده سال تجربه فعالیت حرفه ای در زمینه تعمیرات تخصصی مانیتور و همچنین بانک بسیار قدرتمند قطعات مانیتور، می تواند انواع مانیتور های صنعتی، پزشکی، خانگی را تعمیر نماید. همچنین تعمیرات ما دارای یک ماه ضمانت معتبر می باشد.

دسـتگاه قدرتمند
PC - 3000

تعمیر هارد تخصصی و بازیابی اطلاعات فـوق پیشرفته با دستگاه پی سی 3000

بیش از 99% موفقیت در بـازیابی اطلاعات

تعمیر و بازیابی اطلاعات انواع هارد توسط کادری متخصص، مجرب و با تجربه ای بیش از 10 سال با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات.

گروه مهندسی لعل فام با بیش از 10 سال سابقه کار و تیمی متخصص و مجرب در زمینه تعمیرات تخصصی انواع مانیتور ، هارد ، تلویزیون ، بازیابی اطلاعات هارد، انتخاب مطمئن شما خواهیم بود. گروه مهندسی لعل فام با دارا بودن تیمی مجرب، به همراه پیشرفته ترین دستگاههای روز دنیا در زمینه تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد، با قدرت به شما مشتریان عزیز اطمینان دهد که بیش از 99 درصد هارد های موجود بازار را می تواند تعمیر و اطلاعات از دست رفته شما را بازیابی کند. اطلاعاتی همچون، فیلم، عکس، اسناد اداری، اطلاعات حسابداری، فرمت های مختلف هارد. کافیست در صورت بروز مشکل با ما در تماس باشید، کارشناسان ما به صورت کاملاً رایگان به شما مشاوره داده و درصورت لزوم هارد شما را تحویل گرفته و اطلاعات شما را بازیابی می کند.

بازیابی اطلاعات هارد
درصد بازیابی 99%
تعمیر مانیتور صنعتی
درصد تعمیرات 89%
تعمیر انواع برندهای مانیتور
درصد تعمیرات 95%
تعمیر کامپیوتر و لپتاپ
درصد تعمیرات 89%