لوازم جانبی تجهیزات ذخیره سازی

لوازم جانبی تجهیزات ذخیره سازی

کیف هارد دیسک اکسترنال پارادایس مدل P-901

 

کیف «پارادایس» مدل «P-901» برای هارددیسک‌های اکسترنال 2.5اینچی طراحی و تولید شده است. این کیف با استفاده از پلی‌کربنات ساخته شده و روی آن با روکشی از جنس چرم مصنوعی پوشانده شده است. این مدل 110 گرم وزن دارد و محفظه‌ی نگهداری هارد آن با استفاده از زیپ باز و بسته می‌شود. ابعاد خارجی این کیف به ترتیب طول، عرض و ضخامت 144، 110 و 43 میلی‌متر هستند؛ همچنین ابعاد داخلی این مدل برابر با 22×88×128 میلی‌متر است؛ بنابراین در زمان استفاده از این کیف باید توجه داشته باشید که ابعاد هاردتان نباید بزرگ‌تر از ابعاد داخلی کیف باشد.

این کیف پوسته‌ای سخت و مقاوم در برابر ضربه و رطوبت دارد. هاردهای اکسترنال معمولا بدنه‌ای حساس نسبت به ضربه دارند و در صورتی‌که ضربه‌ای به آن‌ها وارد شود، احتمالا به اطلاعات ذخیره‌شده در هارد آسیب وارد می‌شود؛ به همین دلیل محافظت از هاردهای اکسترنال در برابر ضربه و رطوبت اهمیت زیادی دارد. داخل این محصول یک جیب توری برای نگهداری کابل، کارت حافظه و… وجود دارد؛ همچنین یک کش پهن هم در این مدل تعبیه شده که برای محکم نگه‌داشتن هارد درون کیف به‌ کار برده می‌شود. شما می‌توانید این کیف را با استفاده از بند دستی مخصوص آن حمل کرده و خیالتان بابت محافظت از هاردتان راحت باشد.

کیف هارد دیسک اکسترنال تسکو مدل THC 3154

 

نخستین نیاز برای تمامی افراد بعد از خرید یک هارداکسترنال، تهیه‌ی یک کیف محافظ برای مراقبت از آن است. کیف هارددیسک اکسترنال «تسکو» مدل «THC 3154» قادر است به‌خوبی از هارد اکسترنال شما در برابر خط‌وخش و ضربه‌های نه‌چندان سخت محافظت کند. وزن این محصول 140 گرم و ابعاد آن به ترتیب طول، عرض و ارتفاع 175، 115 و 40 میلی‌متر هستند. ابعاد این کیف برای اکثر هاردهای اکسترنال 2.5اینچی مناسب است. این محصول بدنه‌ای از جنس پلی‌استر دارد و در داخل آن پدهای ضربه‌گیر به‌ کار رفته است. این محصول در برابر آب و ضربه مقاوم است. معمولا همراه با هارد، لوازم جانبی مانند کابل هم وجود دارد. در این کیف یک محفظه‌ی اصلی برای نگهداری هارد و یک جیب توری برای نگهداری کابل و دیگر لوازم از این قبیل وجود دارد. محفظه‌ی اصلی این کیف دارای یک زیپ است که از دو طرف باز و بسته می‌شود، پس شما مجبور نیستید همیشه از یک ‌طرف آن را باز کنید. روی بدنه‌ی آن، برند تسکو حک ‌شده و در یک طرف آن محلی برای اتصال بند دستی در نظر گرفته‌ شده است تا قابلیت حمل دستی را برای شما فراهم کند؛ همچنین می‌توانید در مواقعی که نیازی به بند نیست، آن را از محل اتصال جدا کنید.

کیف هارد دیسک اکسترنال تسکو مدل THC 3155

 

یکی از مهم‌ترین لوازم مورد نیاز برای تمامی افراد بعد از تهیه‌ی هارداکسترنال، یک محافظ خوب برای آن است. کیف‌ها قادرند از هارد شما در برابر ضربه و خط‌وخش محافظت کنند. کیف هارددیسک اکسترنال «تسکو» مدل «THC 3155» یک محافظ خوب برای هارد‌های اکسترنال 2.5اینچی است. ابعاد این محصول به ترتیب طول، عرض و ارتفاع 175، 115 و 40 میلی‌متر است. داخل کیف یک محفظه‌ی اصلی برای نگهداری از هارد و یک کش برای محکم نگه‌داشتن هارد وجود دارد؛ همچنین در این محفظه یک جیب توری هم برای قراردادن کارت حافظه و کابل شارژر تعبیه شده است. محفظه‌ی اصلی این کیف به‌وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود. این کیف در برابر آب و ضربه مقاوم شده و از هارد شما به‌خوبی محافظت می‌کند. روی بدنه‌ی کیف، کلمه‌ی تسکو نوشته شده است. برای  THC 3155 یک بند دستی جداپذیر نیز در نظر گرفته شده است.

کیف هارد دیسک اکسترنال تسکو مدل THC 3158

 

کیف هارد «تسکو» مدل «THC 3158» برای هاردهای اکسترنال 2.5 اینچی طراحی شده و 112 گرم وزن دارد. این کیف با استفاده از پلی‌استر ساخته شده و روی آن با روکشی از جنس چرم مصنوعی پوشانده شده است. کیف هارد تسکو 155 میلی‌متر طول داشته، 40 میلی‌متر ضخامت و عرض آن هم 110 میلی‌متر است.

این محصول بدنه‌ای از جنس پلی‌استر دارد و داخل آن با پدهای ضربه‌گیر پوشانده شده تا از هارد در برابر خط‌وخش به خوبی محافظت کند. همچنین آب و ضربه دیگر مواردی هستند که می‌توانند هارد شما را تهدید کنند؛ درنتیجه شرکت سازنده این محصول را در برابر آب و ضربه مقاوم ساخته است. معمولا همراه با هارد، لوازم جانبی مانند کابل هم وجود دارد. بنابراین در این کیف یک محفظه‌ی اصلی برای نگه‌داری هارد و یک جیب توری برای نگه‌داری کابل و دیگر لوازم از این قبیل هم وجود دارد. کیف هارد تسکو THC 3158 علاوه بر جیب توری، یک بند دستی قابل جدا شدن هم دارد تا در صورت نیاز بند را دور دست‌تان انداخته و از آن برای حمل استفاده کنید.

کیف هارد دیسک اکسترنال تسکو مدل THC 3157

 

با استفاده از مدل «THC 3157» از سری کیف هاردهای «تسکو»، با خیال راحت هاردتان را همراه با خود داشته باشید. این کیف برای هاردهای اکسترنال 2.5 اینچی طراحی شده و 146 گرم وزن دارد. کیف تسکو با استفاده از پلی‌استر ساخته شده و روی آن با روکشی زیبا پوشانده شده است. کیف هارد تسکو 175 میلی‌متر طول داشته، 40 میلی‌متر ضخامت و عرض آن هم 115 میلی‌متر است.

این محصول بدنه‌ای از جنس پلی‌استر دارد و داخل آن با پدهای ضربه‌گیر پوشانده شده تا از هارد در برابر خط‌وخش به خوبی محافظت کند. همچنین آب و ضربه دیگر مواردی هستند که می‌توانند هارد شما را تهدید کنند؛ درنتیجه شرکت سازنده این محصول را در برابر آب و ضربه مقاوم ساخته است. معمولا همراه با هارد، لوازم جانبی مانند کابل هم وجود دارد. بنابراین در این کیف یک محفظه‌ی اصلی برای نگه‌داری هارد و یک جیب توری برای نگه‌داری کابل و دیگر لوازم از این قبیل هم وجود دارد. کیف هارد تسکو THC 3157 علاوه بر جیب توری، یک بند دستی قابل جدا شدن هم دارد تا در صورت نیاز بند را دور دست‌تان انداخته و از آن برای حمل استفاده کنید.

باکس تبدیل SATA به USB 3.1 ای دیتا مدل EX500

 

باکس تبدیل SATA به USB 3.0 «ای دیتا» مدل «EX500» سازگار با HDD و SSD های 9.5 میلی‌متری و 7 میلی‌متری است. این باکس بسیار محکم و مقاوم در برابر سقوط بوده و از حافظه جانبی شما محافظت می‌کند. این باکس برای تبدیل SATA 3.0 به USB 3.1 کاربرد دارد و به همراه آن یک کابل USB 3.1 هم عرضه می‌شود. با توجه به مجهز بودن این باکس با SATA 3.0 می‌توان گفت حداکثر سرعت انتقال اطلاعات در آن به 6 گیگابایت برثانیه می‌رسد. استفاده از این محصول ای دیتا بسیار آسان است و کافی است قفل آن را به صورت کشویی باز و بسته کرده و حافظه SSD یا HDD خود را در آن قرار دهید و با خیال راحت بازی‌های پر حجم و هیجان انگیز خود را اجرا کنید. البته باید به این اشاره کرد که با وجود رابط داخلی USB 3.1 این باکس با USB 2.0 سازگاری دارد. گفتنی است ین محصول ای دیتا (ADATA) سازگار با سازگار با سیستم عامل های Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 و Mac OS X 10.6 و بالاتر و Linux Kernel 2.6 و بالاتر است.

باکس تبدیل SATA به USB 3.0 مدل WD

 

باکس خالی هارد وسترن دیجیتال . شما میتوانید هر نوع از هارد دیسک sata را درون این باکس گذارده و بصورت USB استفاده نمایید .

کیف هارد اکسترنال ریواکیس مدل 9101

 

کیف «ریواکیس» مدل «9101» مناسب نگهداری هارداکسترنال است. اندازه‌ی این هارداکسترنال حداکثر 2.5 اینچ است. این کیف دارای جداره‌ای محکم است تا بتواند به‌خوبی در برابر ضربه از هارداکسترنال محافظت کند. آب نیز ازجمله مواردی است که سلامت هارد شما را تهدید می‌کند. این کیف از جنس پلی‌یورتان است که از نفوذ آب به داخل کیف جلوگیری می‌کند. طول آن 13.5، عرض آن 8.5 و ضخامت آن 2.5 سانتی‌متر است. محفظه‌ی قرارگیری هارداکسترنال دارای زیپی است که از دو طرف باز و بسته می‌شود، پس شما مجبور نیستید همیشه ازیک‌طرف آن را بازکنید. همچنین داخل آن کشی برای محکم نگه‌داشتن هارداکسترنال وجود دارد. هارداکسترنال شما به‌ احتمال‌ زیاد دارای لوازم جانبی‌‌ای مانند کابل است. این کابل را می‌توانید در جیب داخل این کیف قرار دهید؛ همچنین این جیب محل مناسبی برای کارت حافظه‌ی SD است. در یک‌طرف این کیف، محلی برای اتصال بند رودوشی در نظر گرفته‌ شده است که قابلیت حمل به‌صورت رودوشی را برای شما فراهم می‌کند و می‌توانید در مواقعی که نیازی به بند نیست، آن را از محل اتصال جدا کنید. روی بدنه‌ی آن نیز برند ریواکیس حک‌ شده است. بعد از تهیه‌ی هارداکسترنال، این کیف ساده و کوچک نیاز شما را به یک محافظ خوب در برابر ضربه، قطرات آب و خط‌وخش برطرف می‌کند.

کیف هارد دیسک اکسترنال تسکو مدل THC 3153

 

مدل «THC 3153» از سری کیف‌ هاردهای «تسکو» با استفاده از پلی‌استر ساخته شده و روی آن با روکشی از جنس چرم مصنوعی پوشانده شده است. این کیف 131 گرم وزن دارد و به‌خوبی از هارد اکسترنال شما در برابر خط‌وخش و ضربه‌های نه‌چندان سخت محافظت کند. این کیف 155 میلی‌متر طول داشته و عرض آن 110 میلی‌متر است. همچنین ضخامت آن هم 40 میلی‌متر بوده و برای هاردهای 2.5 اینچی مناسب خواهد بود.

این محصول بدنه‌ای از جنس پلی‌استر دارد و داخل آن با پدهای ضربه‌گیر پوشانده شده تا از هارد در برابر خط‌وخش به خوبی محافظت کند. همچنین آب و ضربه دیگر مواردی هستند که می‌توانند هارد شما را تهدید کنند؛ درنتیجه شرکت سازنده این محصول را در برابر آب و ضربه مقاوم ساخته است. معمولا همراه با هارد، لوازم جانبی مانند کابل هم وجود دارد. بنابراین در این کیف یک محفظه‌ی اصلی برای نگه‌داری هارد و یک جیب توری برای نگه‌داری کابل و دیگر لوازم از این قبیل هم وجود دارد.

کیف هارد دیسک اکسترنال اوریکو مدل PHD-25

 

با کیف «اوریکو» مدل «PHD-25»، دیگر نگران ضربه‌هایی که ممکن است در حین جابه‌جایی به هارد اکسترنالتان وارد شود، نباشید. این کیف بدنه‌ی محکمی دارد و با استفاده از یک زیپ باز و بسته می‌شود. طول این کیف 138 و عرضش 90 میلی‌متر است. همچنین این مدل از محصولات اوریکو 84.7 گرم وزن و 19 میلی‌متر ضخامت دارد. در این کیف فضای کافی برای نگه‌داری از یک هارددیسک‌ 2.5 اینچی وجود دارد. هارددیسک‌ها تجهیزات الکترونیکی حساسی هستند که با کوچک‌ترین ضربه و برخوردی آسیب می‌بینند. اهمیت محافظت از هارددیسک‌ها به دلیل اطلاعاتی است که کاربران روی آن‌ها ذخیره می‌کنند. مسلما هرچه اطلاعات مهم‌تری روی آن‌ها ذخیره‌ شده باشد، مراقبت و توجه بیشتری برای محافظت فیزیکی از آن‌ها نیاز است. هاردهای اکسترنال به علت قابل‌حمل بودن، بیشتر در معرض برخورد، ضربه و سقوط قرار دارند؛ بنابراین خرید کیفی محکم برای نگه‌داری آن‌ها، نشانه‌ی دوراندیشی است.

کیف اوریکو بدنه‌ی سخت و مقاومی از EVA دارد. ابعاد آن کمی بزرگ‌تر از یک هارددیسک معمولی 2.5 اینچی لحاظ شده تا قابلیت نگه‌داری از اکثر هارددیسک‌های 2.5اینچی را داشته باشد. کیف با زیپی روان و باکیفیت، باز و بسته می‌شود. فضای داخلی آن پوششی نرم و ضدخش دارد تا از بدنه‌ی هارد اکسترنال در برابر خط‌ و خش محافظت کند. همچنین داخل کیف، یک جیب توری برای نگه‌داری کابل و یک کش پهن برای ثابت نگه‌داشتن هارددیسک هم دیده می‌شود. پس اگر نگران هارد اکسترنال‌تان هستید و به دنبال راهی برای محافظت از آن در برابر خط‌وخش، ضربه، رطوبت و دیگر خطرهای از این قبیل هستید، این مدل از محصولات اوریکو انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.

کیف هارد دیسک اکسترنال لمینو مدل LEM 164S

 

ابعاد در این مدل از کیف‌های «لمینو» به صورتی است که برای محافظت از هارد دیسک‌های اکسترنال 2.5 اینچی مناسب خواهد بود. این کیف ظاهری شبیه به یک مستطیل با طول 145 میلی‌متر دارد. عرض آن 95 میلی‌متر و ضخامت کیف 45 میلی‌متر است. بنابراین این مدل از کیف‌های لمینو علاوه بر هارد اکسترنال‌های 2.5 اینچی برای محافظت از بدنه‌ی پاور بانک، دوربین دیجیتال و دیگر لوازم از این قبیل هم مناسب است. این کیف 106 گرم وزن دارد و محفظه‌ی اصلی در آن با یک زیپ باز و بسته می‌شود.

داخل محفظه‌ی اصلی این کیف یک کش پهن قرار گرفته است. این کش باعث می‌شود زمانی که هارد را داخل کیف قرار می‌دهید، امکان تکان خوردن آن وجود نداشته باشد و هارد دیسک را در جای خود به طور ثابت نگه دارد. در این محفظه یک جیب توری هم وجود دارد. شما با استفاده از این جیب می‌توانید کابل هارد را همیشه همراه با خود داشته باشید. همچنین در این محفظه دو جیب دیگر هم وجود دارد. این جیب‌ها کوچک هستند و ابعاد آن‌ها به صورتی است که برای نگهداری و حمل کارت حافظه مناسب خواهد بود. با مدل «LEM 164S» از کیف‌های لمینو دیگر هیچ نگرانی برای محافظت از هارد دیسک اکسترنال خود و یا گم شدن و فراموش کردن کارت حافظه یا کابل هاردتان نخواهید داشت.

کیف هارد دیسک اکسترنال چیکونی

 

کیف هارد اکسترنال «چیکونی»در رنگ‌های متنوع وازپلی‌استر تولید شده و فقط129گرم وزن دارد.ابعاد این کیف 50×120×165میلی‌متر است و در داخل آن پدهای ضربه‌گیر تعبیه‌ شده تا ازهارد اکسترنال شما در برابر ضربه‌ها محافظت کند و در جایگاه قرارگیری هارد یک نوار برای نگه‌داری هارد دوخته شده‌است تا آن را محکم نگه‌دارد؛علاوه براین قسمتی برای قراردادن کابل و دیگر لوازم جانبی تعبیه شده که مانع ازگم شدن وسایل شما می‌شود.این مدل از کیف‌های چیکونی به‌صورت زیپی بازوبسته می‌شود که دسترس به کیف را آسان می‌کند و برای حمل آن می‌توانید از بند دستی ثابت یا بند دستی جداشدنی استفاده کنید.طراحی زیبا،رنگ‌ بندی متنوع و جنس مناسب این کیف،بهترین گزینه خرید را برای شما فراهم کرده است.

کیف هارد دیسک اکسترنال تسکو مدل THC 3160

 

با استفاده از مدل «THC 3160» از سری کیف هاردهای «تسکو»، با خیال راحت هاردتان را همراه با خود داشته باشید. این کیف برای انواع هاردهای اکسترنال طراحی شده و وزن کمی دارد. کیف تسکو با استفاده از پارچه ورنی ( براق ) و با تم رنگی مشکی – آبی ساخته شده است. کیف هارد تسکو 110 میلی‌متر طول داشته، 40 میلی‌متر ضخامت و عرض آن هم 115 میلی‌متر است.

داخل این کیف با پدهای ضربه‌گیر پوشانده شده تا از هارد در برابر خط‌وخش به خوبی محافظت کند. همچنین شرکت سازنده این محصول را در برابر آب و ضربه مقاوم ساخته است. معمولا همراه با هارد، لوازم جانبی مانند کابل هم وجود دارد. بنابراین در این کیف یک محفظه‌ی اصلی برای نگه‌داری هارد و یک جیب توری برای نگه‌داری کابل و دیگر لوازم از این قبیل هم وجود دارد. کیف هارد تسکو THC 3160علاوه بر جیب توری، یک بند دستی قابل جدا شدن هم دارد تا در صورت نیاز بند را دور دست‌تان انداخته و از آن برای حمل استفاده کنید.

کیف هارد دیسک اکسترنال تسکو مدل THC 3159

 

با استفاده از مدل «THC 3159» از سری کیف هاردهای «تسکو»، با خیال راحت هاردتان را همراه با خود داشته باشید. این کیف برای انواع هاردهای اکسترنال طراحی شده و وزن کمی دارد. کیف تسکو با استفاده از پارچه مخملی ساخته شده و روی آن با طرح ارتشی سبز رنگ پوشانده شده است. کیف هارد تسکو 110 میلی‌متر طول داشته، 40 میلی‌متر ضخامت و عرض آن هم 115 میلی‌متر است.

داخل این کیف با پدهای ضربه‌گیر پوشانده شده تا از هارد در برابر خط‌وخش به خوبی محافظت کند. همچنین شرکت سازنده این محصول را در برابر آب و ضربه مقاوم ساخته است. معمولا همراه با هارد، لوازم جانبی مانند کابل هم وجود دارد. بنابراین در این کیف یک محفظه‌ی اصلی برای نگه‌داری هارد و یک جیب توری برای نگه‌داری کابل و دیگر لوازم از این قبیل هم وجود دارد. کیف هارد تسکو THC 3159علاوه بر جیب توری، یک بند دستی قابل جدا شدن هم دارد تا در صورت نیاز بند را دور دست‌تان انداخته و از آن برای حمل استفاده کنید.

قاب اکسترنال هارد دیسک 2.5 اینچی ویولینک مدل WL-ST235

 

به کمک یک قاب هارد 2.5 اینچ، می‌توانید یک هارد اینترنال لپ‌تاپی را به یک هارد دیسک اکسترنال تبدیل کنید. قاب هارد WL-ST235 ویولینک از USB 3.0  پشتیبانی می‌کند. بدنه آن از پلاستیک ABS ساخته شده و می‌تواند تا حدودی از وارد آمدن آسیب در اثر ضربه جلوگیری کند. این قاب هارد دارای LED نمایشگر اتصال است و با ویندوز، مک و لینوکس سازگار است. از قابلیت Plug and Play و Hot-Swapping پشتیبانی می‌کند. دارای استانداردهای FCC, CE, RoHS می‌باشد و از سیستم محافظت در برابر نوسانات برق OVP, OCP, SCP برخوردار است. یک پیچ‌گوشتی کوچک و 2 عدد پیچ در جعبه این قاب هارد قرار داده شده تا پس از جای گذاری هارد در داخل قاب، آن را با پیچ محکم کنید. بدین شکل امنیت هارد بسیار بیشتر می‌شود و در اثر ضربه احتمالی یا سقوط قاب، هارد آسیبی کمتری خواهد دید.

داک هارد دیسک ویولینک مدل WL-ST334U

 

برای استفاده از هاردهای ساتا یا اینترنال احتیاجی به مبدل‌های دست و پاگیر نیست. داک هارد ساتای WL-ST334U ویولینک به‌صورت هم‌زمان از 2 هارد اینترنال 2.5 اینچ یا 3.5 اینچ با حداکثر ظرفیت هر کدام 6 ترابایت پشتیبانی می‌کند. این داک هارد دارای کابل USB 3.0 است که به کامپیوتر، لپ‌تاپ و یا ریسیور متصل می‌شود. سرعت انتقال اطلاعات توسط این داک هارد 5Gbps است. از قابلیت‌های ویژه‌ی این تجهیز امکان کلون کردن یا همان کپی کردن یک هارد روی هارد دیگر بدون احتیاج به کامپیوتر است. برای این کار فقط کافیست هاردها را در اسلات‌های مخصوص قرار داده و دکمه روی بدنه را فشار دهید. این داک هارد دارای استانداردهای FCC ،CE و RoHS است. بدنه آن از پلاستیک ABS ساخته شده و دارای سیستم محافظت در برابر نوسانات شدت جریان است. این داک هارد ویولینک برای تامین برق مورد نیاز هاردها به یک آداپتور نیز مجهز است که در هنگام استفاده باید به برق متصل باشد.

کیف هارد دیسک اکسترنال چیکونی مدل 8019

 

کیف هارد اکسترنال «چیکونی»در رنگ‌های متنوع وازپلی‌استر تولید شده و فقط129گرم وزن دارد.ابعاد این کیف 50×120×165میلی‌متر است و در داخل آن پدهای ضربه‌گیر تعبیه‌ شده تا ازهارد اکسترنال شما در برابر ضربه‌ها محافظت کند و در جایگاه قرارگیری هارد یک نوار برای نگه‌داری هارد دوخته شده‌است تا آن را محکم نگه‌دارد؛علاوه براین قسمتی برای قراردادن کابل و دیگر لوازم جانبی تعبیه شده که مانع ازگم شدن وسایل شما می‌شود.این مدل از کیف‌های چیکونی به‌صورت زیپی بازوبسته می‌شود که دسترس به کیف را آسان می‌کند و برای حمل آن می‌توانید از بند دستی ثابت یا بند دستی جداشدنی استفاده کنید.طراحی زیبا،رنگ‌ بندی متنوع و جنس مناسب این کیف،بهترین گزینه خرید را برای شما فراهم کرده است.

کیف هارد اکسترنال مدل لندسی

 

کیف هارد لندسی . بسیار با کیفیت . دارای ضربه گیر حبابی

داک هارد دیسک ویولینک مدل WL-ST333U

 

اگر شما هم تعدادی هارد اینترنال یا ساتا دارید که می‌خواهید از طریق پورت USB به کامپیوتر یا لپ‌تاپ خود متصل کنید، داک هارد WL-ST333U گزینه مناسبی برای شماست. این داک هارد از هاردهای 2.5 و 3.5 اینچ و انواع SSD پشتیبانی می‌کند. از حداکثر سرعت انتقال اطلاعات 5Gbps پشتیبانی می‌کند. دارای آداپتور 12V 2A است در نتیجه می‌تواند از هاردهای با حداکثر ظرفیت 6T پشتیبانی کند. از قابلیت Plug and Play و Hot-Swapping برخوردار است. بدنه این داک هارد از پلاستیک ABS ساخته شده که علاوه بر وزن کم و استحکام بالا، توانایی دفع حرارت هارد را فراهم می‌کند و مانع داغ شدن هارد در استفاده مداوم و طولانی مدت می‌شود. داک هارد WL-ST333U ویولینک دارای استانداردهای FCC, CE, ROHS است و از سیستم‌های OVP, OCP, SCP که مانع آسیب رسیدن به داک و هارد در اثر نوسانات برق می‌شود برخوردار است.

کیف هارد دیسک اینترنال اوریکو مدل PHX-35

 

کیف هارد دیسک اینترنال مدل «PHX-35» ساخت شرکت «اوریکو» بوده و در رنگ‌های متنوع طراحی و تولید شده است. جنس این محصول از پلاستیک سخت است و می‌تواند از هارد دیسک اینترنال شما در برابر هرگونه ضربه و خط و خش محافظت کند. این محصول با استفاده از یک زبانه پلاستیکی محکم بسته می‌شود. ضخامت مناسب دیواره‌های این کیف و همچنین فوم آنتی استاتیک داخل آن باعث می‌شوند هارد اینترنال شما در برابر آسیب‌های احتمالی ناشی از ضربه محافظت شود و درنتیجه آسیب کمتری ببیند. شرکت اوریکو این کیف محافظ را در ابعادی طراحی کرده که مناسب هارد دیسک‌های 3.5 اینچی باشد. البته این کیف سازگار با هارد دیسک‌های 3.5 اینچی SATA و IDE هم هست؛ بنابراین اگر شما یکی از دارندگان هاردهای اینترنال 3.5 اینچی بوده و در جست‌و‌جوی محافظی مقاوم برای هارد خود هستید این محصول می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

کیف هارد دیسک اکسترنال تسکو مدل THC 3152

 

یکی از مهم‌ترین لوازم مورد نیاز برای تمامی افراد بعد از تهیه‌ی هارداکسترنال، یک محافظ خوب برای آن است. کیف‌ها قادرند از هارد شما در برابر ضربه و خط‌وخش محافظت کنند. کیف هارددیسک اکسترنال «تسکو» مدل «THC 3152» یک محافظ خوب برای هارد‌های اکسترنال 2.5اینچی است. این محصول 103 گرم وزن دارد و ابعاد آن به ترتیب طول، عرض و ارتفاع 155، 110 و 40 میلی‌متر است. داخل کیف یک محفظه‌ی اصلی برای نگهداری از هارد و یک کش برای محکم نگه‌داشتن هارد وجود دارد؛ همچنین در این محفظه یک جیب توری هم برای قراردادن کارت حافظه و کابل شارژر تعبیه شده است. محفظه‌ی اصلی این کیف به‌وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود. این کیف در برابر آب و ضربه مقاوم شده و از هارد شما به‌خوبی محافظت می‌کند. روی بدنه‌ی کیف، کلمه‌ی تسکو نوشته شده است. برای  THC 3152 یک بند دستی جداپذیر نیز در نظر گرفته شده است.

تکثیر کننده هارددیسک اوریکو مدل 8628

 

وقتی هارد جدیدی تهیه می کنید و می خواهید اطلاعات خود را از هارد قبلیتان به هارد جدید انتقال دهید در دید اول تصور می شود که با تهیه یک نسخه پشتیبان و کپی کردن اطلاعات بسیار ساده امکان انتقال اطلاعات آن وجود دارد. اما متاسفانه همه چیز به این سادگی نیست شما به این نیاز دارید که تمام اطلاعات خود از قبیل سیستم عامل، نرم افزارها و فایل های مهم را با امنیت بالا انتقال دهید. حتی درصورتیکه یک فایل بسیار کوچک از سیستم عامل منتقل نشود هنگام استفاده از هارد جدید با مشکل مواجه می شوید. به عمل کپی کردن اطلاعات یک هارد روی هاردهای دیگر کلون (Clone) گفته می شود. شرکت خوش نام اوریکو که با طراحی محصولاتی با کیفیت ساخت بالا طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است، محصولی جدید تحت عنوان 8628 روانه بازار کرده است. در قسمت بالایی این محصول دو شیار با طراحی خاص که از هارددیسک های 2.5 و 3.5 اینچ پشتیبانی می کند، دیده می شود. تنها کافی است که هاردهای خود را درشیارهای مشخص شده قرار دهید و از کلید روشن کردن دستگاه که در پشت این محصول جالب شرکت اوریکو وجود دارد، استفاده کنید. در قسمت جلویی 8628 یک نشانگر LED به چشم می خورد که وضعیت کلون شدن را به صورت درصد اعلام می کند. این تکثیرکننده هارددیسک شرکت اوریکو از درگاه های پرقدرت e-SATA و USB3.0 پشتیبانی می کند که وجود این درگاه ها 8628 را به یک محصول حرفه ای تبدیل کرده است. بدون شک اوریکو8628 یک انتخاب هوشمندانه برای شماکه می خواهید اطلاعات هارددیسک خورد را به یک هارددیسک دیگر بدون از بین رفتن حتی کوچکترین اطلاعات انتقال دهید، خواهد بود که می توانید از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا اقدام به خریدآنلاین آن کنید.

داک هارددیسک اوریکو مدل 6629US3

 

یکی از مشکلاتی که هنگام تهیه یک هارددیسک جدید با آن مواجه خواهید شد انتقال اطلاعات خود از هارددیسک قدیم به هارددیسک جدید است. شاید در ابتدا تصور شود که به راحتی می توان اطلاعات را انتقال داد اما سرعت پایین انتقال اطلاعات و نگرانی بابت کپی نشدن تمامی اطلاعات کار را کمی پیچیده تر می کند. شما به این نیاز دارید که تمام اطلاعات خود از قبیل سیستم عامل، نرم افزارها و فایل های مهم را با امنیت بالا انتقال دهید. حتی درصورتی که یک فایل بسیار کوچک از سیستم عامل منتقل نشود هنگام استفاده از هارد جدید با مشکل مواجه می شوید. به عمل کپی کردن اطلاعات یک هارد روی هاردهای دیگر کلون (Clone) گفته می شود. شرکت خوش نام اوریکو که با طراحی محصولاتی با کیفیت ساخت بالا طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است، محصولی جدید تحت عنوان 6629US3 روانه بازار کرده است. در قسمت بالایی این محصول دو شیار با طراحی خاص که از هارددیسک های 2.5 و 3.5 اینچ و SSD پشتیبانی می کند، دیده می شود. تنها کافی است که هاردهای خود را درشیارهای مشخص شده قرار دهید و از کلید روشن کردن دستگاه که در پشت این محصول جالب شرکت اوریکو وجود دارد، استفاده کنید. در قسمت جلویی 6629US3 نشانگر LED به چشم می خورد که وضعیت کلون شدن را به صورت درصد اعلام می کند. این محصول شرکت اوریکو به درگاه قدرتمند USB 3.0 تجهیز شده است که از آن می توانید برای اتصال هاردهای خود به درگاه USB رایانه بهره ببرید. بدون شک اوریکو 6629US3 یک انتخاب هوشمندانه برای شماکه می خواهید اطلاعات هارددیسک خورد را به یک هارددیسک دیگر بدون از بین رفتن حتی کوچکترین اطلاعات انتقال دهید، خواهد بود که می توانید از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا اقدام به خریدآنلاین آن کنید.

کیف سی دی/دی وی دی 128 عددی آمازون بیسیکس

 

کیف 128عددی CD/DVD «آمازون بیسیکس» سبک بوده و برای جابه‌جایی انواع لوح فشرده‌های شما طراحی شده است. کیف حمل CD/DVD یک دسته کوچک بالای کیف دارد که اجازه می‌دهد 128 عدد سی‌دی را بدون دردسر و بدون آنکه آسیبی به آنها وارد شود، به همراه داشته باشید. این کیف سبک دارای سطح خارجی سخت و مقاوم است و از لوح فشرده شما در برابر خط‌‌وخش محافظت می‌کند. باز‌و‌بسته شدن این کیف از طریق یک زیپ، خیلی راحت و روان صورت می‌گیرد.

Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

آخرین اخبار

سوال خود را از ما بپرسید؟

ما سعی می کنیم در سریعترین زمان ممکن سوال شما را پاسخ دهیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه
علاقه مندی ها 0

ارسال این به یک دوست