گروه مهندسی لعل فام اقدام به فروش کیس های I5 در اصفهان نموده است و اما کارایی این کیس های I5 در اصفهان چگونه است؟

پردازنده های پر قدرت اینتل به چهار سری تقسیم میشوند. این سری های قدرتمند عبارتند از Core i3 ، Core i5 ، Core i7 ، Core i9 .

خوب ما بین این سری سی پی یو های اینتل به یک سری خاص توجهتان را جلب میکنم ، سری Intel Core i5 یکی از بهترین انتخاب های کاربران برای خرید می باشد. زیرا Core i5 هم قدرت بسیار بالایی نسبت به Core i3 و هم قیمت مناسب تری نسبت به  Core i7 دارد ، این سری پردازنده با تکنولوژی ساخت 22 نانومتری ساخته شده است و در چند نوع معماری ساخت تولید شده است که عبارتند از : Kaby Lake ، Coffee Lake ، Amber Lake Y ، Whiskey Lake ، Comet Lake.

کیس های I5 با توجه به تعداد هسته های فیزیکی این پردازنده ها توان پردازشی بسیار مناسبی برای کاربران چه برای بازی کردن چه برای کار های رندرینگ و گرافیکی فراهم نموده است. یکی از فناوری هایی که استفاده از این کیس های I5 را بسیار لذت بخش کرده است وجود فناوری Intel Smart Cache است که بر اساس حجم کار هر واحد پردازنده حافظه پنهان سطح 3 (l3) را به صورت داینامیک یا پویا بین تمام هسته ها به اشتراک می گذارد ؛ یعنی کیس های I5 نیازی به بارگذاری مجدد داده های تکراری را در حافظه ندارند در نتیجه دسترسی خیلی سریع تری به اطلاعات مورد نیاز برای هر هسته از پردازنده را فراهم میکند ؛ و همینطور کل حافظه  پردازنده به صورت کامل و هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد.

فناوری دیگری که کیس های I5 را انتخابی مناسب برای کاربر میکنند فناوری Turbo Boost است. این فناوری باعث می شود تا علاوه بر صرفه جویی و مدیریت توان مصرفی زمان نیاز به پردازش بیشتر و سنگین به کمک شما آمده و سرعت بیشتری به پردازش کیس های I5 شما بدهد.