ردکردن این

فروش رم دست دوم

فروش رم دست دوم در اصفهان | گروه تخصصی لعل فام

فروش رم دست دوم یکی از فعالیت‌های اصلی و تخصصی گروه مهندسی لعل فام است که در سال‌های اخیر با رشد و رونق بسیارخوبی همراه بوده است. این گروه در کنار تعمیرات، در فروش و تست قطعات و سخت افزارهای دست دوم نیز مهارت و تخصص ویژه‌ای دارد. در این مطلب قصد داریم به صورت کامل به مبحث فروش رم دست دوم توسط گروه مهندسی لعل فام بپردازیم تا با اهمیت این موضوع  و خدماتی که این گروه در این زمینه ارائه می‌دهد، بیش از پیش آشنا شوید.

کاربرد رم در کامیپوتر و لپ تاپ

یکی از مهم‌ترین قطعاتی که در هنگام خرید کامپیوتر  و لپ تاپ اهمیت ویژه‌ای دارد، رم (RAM) است. کلمه رم در واقع مخفف Random Access Memory یا حافظه با دسترسی تصادفی است. رم این امکان را برای سیستم شما فراهم می‌کند که با سرعت بالا به اطلاعات دسترسی پیدا کند و به همین خاطر داشتن یک رم خوب باعث می‌شود که سرعت سیستم شما تا حد زیادی افزایش یابد. وقتی سیستم شما از یک رم باکیفیت و با ظرفیت مناسب برخوردار باشد، می‌تواند کارایی و عملکرد مورد انتظار کاربر را داشته باشد. فروشگاه گروه تخصصی لعل فام با سابقه‌ای درخشان در بحث رم دست دوم، چند سال است که در فروشگاه خود اقدام به فروش رم دست دوم کرده است.

خصوصیات رم‌های دست دوم موجود در فروشگاه گروه تخصصی لعل فام

خصوصیات رم‌های دست دوم موجود در فروشگاه گروه تخصصی لعل فام

فروش رم دست دوم در انواع و ظرفیت‌های مختلف

گروه تخصصی لعل فام در حال حاضر رم‌های دست دوم خود را در دو نوع ارائه می‌دهد:

رم‌های نوع DDR2 با ظرفیت 2 گیگابایت و نوع DDR3 با دو ظرفیت 2 و 4 گیگابایت در فروشگاه لعل فام موجود است.

استوک؛ محصولی دست دوم در حد نو و عالی

وقتی نام استوک به میان می‌آید، بعضی از افراد فکر می‌کنند که محصولات استوک مدت زیادی در انبار مانده است ولی این واژه در بین کاربران و متخصصان برای کالاهای دست دوم مورد استفاده قرار می‌گیرد. فروشگاه‌های اروپا به مشتریان خود این حق را می‌دهند که برخی از محصولات مانند رم را تا 30 روز بدون دلیل برگردانند. این محصولات بعد از برگشت وارد انبار می‌شود و پس از رده‌بندی بر اساس مدت زمان کارکرد به صورت عمده به فروش می‌رسند. فروش رم دست دوم در گروه تخصصی لعل فام از بین استوک‌های اروپایی صورت می‌گیرد.

محدودیت مکانی برای لعل فام بی‌معناست

گروه تخصصی لعل فام محصولات خود را با کیفیت تضمینی برای هموطنان عزیز در سراسر کشور ارسال می‌کند و هیچ‌گونه محدودیت مکانی وجود ندارد. در صورتی که قصد خرید رم دست دوم از فروشگاه لعل فام را دارید، کافی است در ساعاتی که در زیر اشاره شده است، با تلفن‌های تماس ما تماس بگیرید یا به آدرس فروشگاه لعل فام مراجعه کنید. لعل فام بهترین رم‌های دست دوم را با مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت به شما عرضه خواهد کرد.