ردکردن این

فروش هارد استوک در اصفهان

فروش هارد استوک (دست دوم) :

گروه مهندسی لعل فام دارای بهترین مجموعه از قطعات استوک و دست دوم در ایران می باشد. تمام قطعات این مجموعه دارای گارانتی شش ماهه می باشد. یکی از این قطعات هارد دیسک با ظرفیت های متنوع می باشد.  هارد دیسک های این مجموعه به طور کامل بررسی شده و سلامت فیزیکی و عمر آنها ارزیابی شده است و به همین جهت این شرکت هارد های دست دوم خود را با شش ماه ضمانت در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.

 شاید خرید هارد های نو امروز زیاد مقرون به صرفه نباشد و شما برای خرید یک هارد مناسب نیاز به صرف هزینه بالایی داشته باشید. در صورتی که می توانید با صرفه جویی در هزینه خود هارد های دست دومی خریداری کنید که علاوه بر کیفیت کاملاً مناسب دارای گارانتی از جانب ما نیز می باشد. 

از ویژگی های گارانتی مجموعه گروه مهندسی لعل فام ضمانت بی قید و شرط است. شما عزیزان برای خرید هارد های استوک می توانید به بخش فروشگاه ما مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید. علاوه بر هارد های دست دوم شما عزیزان می توانید هارد های نو و با کیفیت را در همان بخش مشاهده کرده و در صورت نیاز خریداری بفرمایید.

فروش هارد استوک در اصفهان
فروش حافظه SSD در اصفهان

فروش SSD استوک (دست دوم) :

حافظه های SSD دارای سرعتی بالغ بر 10 برابر سرعت حافظه هایی همچون HDD می باشد. این مهم باعث می شود حتی در سیستم های نسل قدیم مانند نسل دوم با پردازنده هایی قدیمی مانند Core  Duo و …، دارای سرعتی بسیار مناسب باشید. تفاوت لود صفحات و انجام عملیات در سیستم با وجود حافظه های پرسرعت SSD کاملاً مشهود است. 

این مسئله انقدر حائز اهمیت می باشد که حتی می توانید برای افزایش سرعت و کاراریی سیستم خود به جای خرید مادربرد و پردازنده و افزایش ظرفیت رم، تنها با قرار دادن یک حافظه SSD تا دو برابر سرعت خود را افزایش دهید. از نکات مثبت این گونه حافظه ها خرابی بسیار کم و ماندگاری فوق العاده آنها می باشد. نحوه ساخت آنها به جهت متفاوت بودن با نسل HDD و خارج شدن از حالت ساخت دیسک مکانیکی باعث شده است تا پایداری و عمر این قطعه بسیار افزایش یابد و عملاً تفاوت آنچنانی بین نسخه تازه تولید شده با نسخه استوک وجود نداشته باشد. بنابراین شما عزیزان می توانید با صرف هزینه ای خیلی کمتر نسبت به خرید SSD های استوک اقدام کنید. انواع حافظه های SSD دست دوم در بخش فروشگاه ما موجود می باشد. همچنین می توانید در همین بخش نسبت به خرید حافظه های SSD نو نیز اقدام کنید. تمام قطعات دست دوم گروه مهندسی لعل فام دارای شش ماه گارانتی می باشد.