ردکردن این

لامپ فلورسنت

فروش لامپ LCD فلورسنت در اصفهان | گروه مهندسی لعل فام

گروه مهندسی لعل فام به دلیل برخورداری از یکی از بزرگ‌ترین پایگاه‌های لامپ فلورسنت LCD در اصفهان، اقدام به فروش لامپ LCD به صورت تکی و عمده نموده است. در این مطلب قصد داریم به این لامپ‌ها و کاربرد آن‌ها بپردازیم تا در هنگام خرید لامپ فلورسنت و LCD بتوانید انتخابی هوشمندانه و آگاهانه داشته باشید.

لامپ فلورسنت چیست و به چه کار می‌آید؟

لامپ فلورسنت، به نوعی از لامپ گفته می‌شود که اساس کار آن تحریک بخار جیوه است. تحریک بخار جیوه سبب می‌شود که فسفر به فلئورسنت تبدیل شود. این لامپ‌ها نوری مناسب و خنثی دارند و در محیط‌های مختلفی قابل استفاده هستند و یکی از اجزای اصلی در تأمین روشنایی به حساب می‌آیند.

قطعات تلویزیون‌های LCD چه مواردی را شامل می‌شود؟

تلویزیون‌های ال سی دی شامل موارد مختلفی است که مهم‌ترین آن‌ها عبارت است از: چوک های پر مصرف که در برد های تغذیه و اینورتر ال سی دی‌ها به کار می‌رود، لامپ‌های فلورسنت مخصوص مانیتور و تلویزیون LCD ، بردهای تغدیه و اینورتر همه‌کاره ، فروش لامپ LCD در فروشگاه لعل فام هیچ محدودیتی ندارد. لامپ‌ فلورسنت در گروه تخصصی لعل فام کاملاً تست‌شده، اورجینال و باکیفیت است و به هیچ عنوان دست‌ساز نیست. این لامپ‌ها همان کیفیت لامپ فابریک را دارد.

فروش لامپ LCD در لعل فام محدودیت مکانی ندارد

یکی از مزایای اصلی فروشگاه لعل فام این که در فروش لامپ فلورسنت LCD هیچ‌گونه محدودیت مکانی قائل نیست. می‌توانید در صورت نیاز به این لامپ‌ها از ساعت 9 الی 13 و از ساعت 17 الی 20:30 با شماره تماس‌های زیر تماس حاصل نمایید و لامپ مورد نظر خود را سفارش دهید.

فروش لامپ فلورسنت LCD در ابعاد و قیمت‌های مختلف

لامپ فلورسنت LCD در فروشگاه لعل فام در سایزهای گوناگون وجود دارد. این لامپ‌ها برای مانیتورها و تلویزیون‌های 15، 17، 20، 22، 24، 32 و 40 اینچ وجود دارد. شایان ذکر است که در فروشگاه گروه تخصصی لعل فام، نوار LED نیز به فروش می‌رسد. این نوارها مخصوص تلویزیون‌های LED است. قیمت نوار LED 24.5 سانتی متری با عرض 5 میلی متر، 170000 تومان است. در صورتی که قصد دارید لامپ فلورسنت LCD یا نوار LED را با بالاترین کیفیت به صورت کاملاً اورجینال خریداری کنید، گروه تخصصی لعل فام با برخورداری از مشاوران و متخصصان زبردست می‌تواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد. لازم به ذکر است که قیمت لامپ LCD و نوار LED در این فروشگاه به صورت کاملاً منصفانه و از سوی متخصصان حوزه مربوطه تعیین شده است. با لعل فام لذت خریدی آسان و ارزان را تجربه خواهید کرد.