ردکردن این

تعمیرات لپ تاپ در اصفهان

تعمیرات لپتاپ در اصفهان

روند رشد فناوری در کشور، همواره با موانع و مشکلاتی همراه بوده است. یکی از این موانع، خرابی‌ها و مشکلاتی است که برای تجهیزات الکترونیکی از جمله لپ تاپ، کامپیوتر و غیره به وجود می‌آید. گروه مهندسی لعل فام با تمرکز بر ارائه بهترین خدمات و راهکارها در زمینه تعمیرات لپ تاپ در اصفهان و سراسر کشور قصد دارد با عزمی راسخ امکان استفاده بهینه و حداکثری از این ابزار را برای مخاطبان عزیز فراهم و دغدغه‌های آن‌ها در این زمینه را کاهش دهد.

تمرکز گروه مهندسی لعل فام در زمینه تعمیرات لپ تاپ

متخصصان کاردان و کارشناسان خبره گروه مهندسی لعل فام لپ تاپ را با تمرکز بر دو فاکتور وارد اتاق مجهز و مخصوص تعمیرات می‌کنند

تعمیرات لپتاپ در اصفهان
تعمیرات لپتاپ در اصفهان

در ادامه قصد داریم با اشاره به هر کدام از مشکلات احتمالی در لپ تاپ‌ها، راهکارها و نکاتی را که در این زمینه وجود دارد مطرح نماییم. در ادامه نگاهی کلی خواهیم داشت به مشکلات عمده در لپ‌ تاپ‌ها:

تمرکز گروه مهندسی لعل فام در زمینه تعمیرات لپ تاپ

یک نکته در مورد مسیر ورودی ولتاژ در لپ تاپ

وقتى که دستگاه را سوئیچ و پاور دستگاه را کلیک می‌کنیم (منظور دکمه روشن شدن مادربرد است)، برق اول وارد کانورتورها و ترانزیستورهاى پورت ورودى برق مى شود. و از آن‌جا به سمت  آى سى MAXIM  هدایت مى‌شود و در نهایت دستگاه را به چیپ جنوبى سوئیچ مى کند.

مشکلات مربوط به برد اصلی لپ تاپ

یک نکته بسیار مهم

قبل از انجام این مراحل باید یک نکته بسیار مهم را رعایت کنید. باید RAM  دستگاه را با RAM تستر خودمان تعویض کنیم در ضمن کلیه Device ها را براى تست تصویر یا هر ایرادى از برد جدا مى کنیم.

مشکلات مربوط به تصویر لپ تاپ

مشکلات مربوط به سوئیچ نشدن

مشکلات مربوط به صدا

مشکلات مربوط به LAN

مشکلات مربوط به شارژر لپ تاپ

مشکلات LCD لپ تاپ