ردکردن این

مادربرد دست دوم

فروش مادربرد دست دوم در اصفهان | گروه مهندسی لعل فام

مادربرد (Motheroard) یا برد اصلی یکی از مهم‌ترین قطعات هر کامپیوتر، لپ تاپ و هر نوع دستگاه الکترونیکی است. قیمت این قطعه ممکن است برای برخی از افراد بالا باشد یا به دلیل خرید عمده، تمایل به خرید مادربرد نو و جدید نداشته باشند. فروشگاه گروه مهندسی لعل فام بر اساس چندین سال تجربه در زمینه تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ تصمیم گرفت به یاری این دسته از کاربران بشتابد و به همین جهت اقدام به فروش مادربرد دست دوم کرد. در این مطلب قصد داریم موارد مرتبط با فروش مادربرد دست دوم را بررسی کنیم تا بتوانید آشنایی بیشتری با فعالیت‌های گروه مهندسی لعل فام در این زمینه داشته باشید و خریدی هوشمندانه و مبتنی بر آگاهی را تجربه کنید.

مادربرد چیست و به چه کار می‌آید؟

مادربرد جزء یکی از مهم‌ترین قطعات کامپیوتر است که در انواع و اشکال گوناگونی به بازار عرضه می‌شود. مادربرد در واقع سایر قطعات سخت افزاری مانند CPU، GPU، RAM و غیره را به هم متصل می‌کند. این قطعه درون کیس قرار می‌گیرد و برای مشاهده آن باید در کیس را باز کرد.

مادربرد دست دوم
مادربرد دست دوم

اجزای اصلی مادربرد

در صورتی که سیستم شما مادربرد نداشته باشد، سایر قطعات واقعا بی‌کاربرد و بی‌معنا هستند. از این جهت است که سالم بودن این قطعه اهمیت فراوانی دارد. برای سلامت این قطعه، سایر اجزای آن باید سالم باشد. این اجزا عبارت است از :

چیپست پل شمالی یا پل جنوبی (Northridge & Southbridge)

فروش مادربرد دست دوم؛ ابتکاری از گروه تخصصی لعل فام

چندی است که تقاضای خرید مادربرد دست دوم توسط سازمان‌ها و مشتریان بالا رفته است. سازمان‌ها برای تأمین مادربردهای خود ترجیح می‌دهند که مادربردهای سالم ولی دست دوم خریداری کنند تا بدین طریق بتوانند هزینه‌های خود را کاهش دهند.

انواع مادربردهای دست دوم در فروشگاه تخصصی لعل فام

فروشگاه لعل فام پس از نیازسنجی بازار اقدام به فروش مادربرد دست دوم در دو نوع مختلف کرده است. این دو نوع عبارت است از :

قیمت مادربرد دست دوم و اطلاع از موجودی با یک تماس

برای اطلاع از قیمت مادربرد دست دوم کافی است از ساعت 9 تا 13 و از ساعت 17 تا 20:30  با شماره تلفن‌های زیر تماس بگیرید :

  • ۰۳۱۳۲۳۷۰۱۰۵
  • ۰۳۱۳۲۳۷۳۵۲۳
  • ۰۳۱۳۲۳۵۵۸۲۰

لعل فام با محدودیت در ارسال بیگانه است

یکی از خصوصیات مهم فروش مادربرد دست دوم در گروه تخصصی لعل فام این است که کافی است مادربرد خود را به صورت تلفنی سفارش دهید، هر جای کشور عزیزمان که باشید، محصول در اولین فرصت و با سریع‌ترین روش‌های ممکن برای شما ارسال خواهد شد.

مادربردهای باکیفیت و استوک اروپایی

فروشگاه لعل فام، مادربردهای خود را از فروشگاه‌های معتبر اروپایی خریداری می‌کند. این فروشگاه‌ها محصولات دست دوم خود را از جهت نو بودن، رده بندی می‌کنند. مادربردهای لعل فام در رده A قرار دارد؛ به این معنا که در حد نو هستند و می‌توانید نهایت استفاده را از آن‌ها ببرید. گروه تخصصی لعل فام مادربردهای دست دوم را با منصفانه‌ترین قیمت و با بالاترین کیفیت ممکن به فروش می‌رساند. این فروشگاه آمادگی دارد تا مادربردهای دست دوم خود را به صورت تکی و عمده به هموطنان عزیز عرضه کند. آرزوی لعل فام، لذت بردن مشتریان از یک خرید مقرون به صرفه است.