ردکردن این

فروش رم DDR3

فروش حافظه رم دست دوم DDR3 :

گروه مهندسی لعل فام با دارا بودن بانک قطعات دست دوم کاملاً تست شده و با کیفیت می تواند یک پیشنهاد بسیار مناسب برای شما عزیزان در زمینه خرید انواع قطعات کامپیوتر به صورت دست دوم باشد. رم های دست دوم این مجموعه دارای سلامت فیزیکی کامل، تست شده و دارای شش ماه گارانتی می باشند. البته حافظه رم به خاطر دارا بودن نوع ساخت از دست قطعات کامپیوتر هستند که عمر بسیار طولانی داشته و تقریباً نو و دست دوم آن تفاوتی با هم ندارند و تنها باید از لحاظ سلامت فیزیکی سالم باشند. لذا شما عزیزان به جای صرف هزینه ای بسیار بالا برای خرید حافظه رم های نو در بازار می توانید با قیمتی بسیار مناسب تر اقدام به خرید رم های دست دوم 4 گیگابایت DDR3، هشت گیگابایت DDR3 کنید. همچنین در این مجموعه رم های نسل DDR2 نیز به فروش می رسد.

گارانتی، سلامتی فیزیکی رم های DDR3 :

 رم های 4 و 8 گیگابایت DDR3 براساس فرکانس پایه 1333 مگاهرتزی می باشند و از نسخه اورجینال برندها هستند و نسخه فیک برند نمی باشند. مشکل اصلی نسخه های های کپی حتی نو و کار نکرده ی آنها مشکل Blue Screen می باشند که در هنگام کار با سیستم مداوم با آن رو به رو خواهید شد . در صورتی که قطعات گروه مهندسی لعل فام تمام اورجینال بوده و سلامت فیزیکی و نرم افزاری آن بررسی و تایید شده است و لذا با اطمینان شش ماه برای مشتری بدون قید و شرط گارانتی می کنیم و در صورت بروز مشکل نرم افزاری با کمال میل آنرا تعویض خواهیم کرد.

برای خرید رم 4 گیگابایت DDR3 و یا 8 گیگابایت DDR3 می توانید به بخش فروشگاه ما سر بزنید و علاوه بر موارد فوق می توانید از رم های نو نیز بازدید کرده و حسب نیاز خود خریداری کنید. یکی دیگر از ویژگی های خرید رم های دست دوم و استوک از گروه مهندسی لعل فام قیمت بسیار مناسب آن است شما رم هایی با قیمت بسیار مناسب، اورجینال و دارای گارانتی خریداری می کنید. در صورتی که در تقریباً هیچ جای دیگر قطعات دست دوم را بیشتر از 72 ساعت گارانتی نمی کنند.

 پس با خیال راحت از ما خرید بفرمایید. بانک قطعات گروه مهندسی لعل فام دارای رم های نسل DDR ، DDR2 ، DDR3 و DDR4 که برای اطلاع از موجودی و نوع خرید می توانید با ما در تماس باشید. کارشناسان فروش ما در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.