ویدئوهای آموزشی

گروه مهندسی لعل فام :

_ در زمینه تعمیرات هارد ، جراحی هارد و بازیابی اطلاعات و تعمیر مانیتور های LED ، LCD و مانتیور های صنعتی با دارا بودن بانک غنی از قطعات اصلی کامپیوتر و لپ تاپ فعالیت می نماید.

_ همچنین مجموعه ما در زمینه فروش کلیه قطعات دست دوم و استوک کامپیوتر و لپ تاپ در سراسر کشور سابقه درخشانی دارد.

تلفن تماس : 03132373209 – 03132359423 – 03132359424

تعویض پنل ال سی دی لپ تاپ/تعمیر پنل ال سی دی

تعویض پنل ال سی دی لپ تاپ و تعمیر پنل ال سی دی می باشد.با یادگیری تعویض کردن ال سی دی مانیتور و رعایت نکات ایمنی مربوط به ال سی دی ها و پیم های جازدن و اتصالات تبدیل به یک تعمیرکار خانگی خود شوید.

طریقه بازکردن لپ تاپ-تعویض سوکت شارژر

در اینجا باز کردن سیستم با ظرافت های مورد نیاز این کار را آموزش داده ایم.برای باز کردن سیستم نیاز به داشتن دانش فنی این کار است. بهمچنین ابزارهای مخصوص را باید در اختیار داشته باشیم. نکات مورد نیاز به شما آموزش داده میشود.

بر طرف کردن عیب قطعه به قطعه لپ تاپ

در این ویدئو بررسی کردن و تست سلامت تک تک قطعات را نمایش می دهیم.آشنایی با تک تک قطعات کامپیوتر و لپ تاپ و آگاهی از عملکرد آنها ما را در بررسی کردن سیستم و راههای تست سلامت قطعات و عیب یابی بسیار کمک می کند.

آموزش تعویض چیپ گرافیک

در این فیلم تعویض چیپ گرافیک آموزش داده شده است. ایراد چیپ گرافیک از مواردی است که بسیاری از مراجعات به علت عدم نمایش تصویر را دربر دارد. مشکل چیپ گرافیک در سیستم هایی که گرافیک AMD دارند بیشتر شایع است.

آموزش در آوردن مادر برد لپ تاپ

در این فیلم مراحل درآوردن مادربرد لپ تاپ آموزش داده می شود.مادربرد یا مین همان برد اصلی سیستم است که کلیه پردازش ها و کنترل ها و چیپ ها روی آن قرار دارد.مادربرد/برای بررسی تخصصی بایداز سیستم خارج شود.

آموزش تعمیر پنل ال سی دی مانیتور

در این ویدئو تعمیر پنل ال سی دی مانیتور آموزش داده ایم. پنل ال سی دی بر اثر ضربه و زمین خوردن آسیب می بیند.LCD مانیتور با توجه به شماره سریال نوشته شده بر پشت صفحه ال سی دی شناخته می شود.

ما بر آن هستیم دارایی ذهنمان را و تجارب کاری خود را با هموطنان عزیز به اشتراک بگذرایم. در این مرکز تعمیرات تخصصی انواع هاردهای سوخته، هارد های مخدوش شده، هاردهای شکسته، ضربه دیده و بازیابی اطلاعات هارد، بازگردانی اطلاعات فلش و SSD و ریکاوری حافظه دوربین و … انجام میگیرد.

آموزش تعمیر پنل ال سی دی مانیتور

در این ویدئو تعمیر پنل ال سی دی مانیتور آموزش داده میشود.پنل مانیتور بر اثر زمین خوردن یا اصابت اشیاء به صفحه مانیتور دچار آسیب می شود.پنل ال سی دی/ بر اثر مشکلات ولتاژی نیز می تواند آسیب ببیند.

آموزش رفع مشکل مخفی شدن پوشه ها

آموزش رفع مشکل مخفی شدن پوشه ها را در این ویدئو یاد بگیریدپوشه ها یا فولدرها محل قرار دادن اطلاعات اعم از عکس و فیلم و متن و دیتا هستند.اگر پوشه مخفی شده باشند میتوانیم به این صورت مشکل را برطرف کنیم.

آموزش رفع بدسکتور هارد لپ تاپ

در این فیلم آموزشی روش رفع بدسکتور هارد لپ تاپ را یاد داده ایم.بدسکتور/ بر اساس اصابت ضربه هارد و بی موالاتی در هنگام استفاده از سیستم به وجود می آید. آسیب دیدن هر بخش از هارد دلایل متفاوتی دارد.

در آینده نزدیک ویدئوهای جدیدی را که در تدوین آنها هستیم را به اشتراک خواهیم گذاشت، در گروه مهندسی لعل فام تعمیرات انواع LCD و LED های مانیتور لپ تاپ و کامپیوتر ، مانیتور انواع تلویزیون ها، انواع پنل های دستگاههای صنعتی و… انجام می شود.

آموزش تعمیر ال سی دی

این ویدئو تعمیر LCD به شما آموزش داده میشود.مانیتورهای جدید بصورت ال سی دی و ال ای دی هستند. اگر مشکل به وجود آمده بر اثر عامل خارجی نباشد باید مانیتور ما بصورت دقیق بررسی و ولتاژگیری شود.

آموزش کامل بازو بسته کردن هارد

این ویدئو مراحل کامل بازو بسته کردن هارد آموزش داده میشود.اولین حدس پس از ضربه دیدن سیستم و نداشتن تصویر مربوط به هارد دستگاه است.برای خارج کردن هارد حتما باید نکات ایمنی هارد را رعایت کنید.

آموزش کامل تعویض هد هارد

در این ویدئو مراحل کامل تعویض هد هارد آموزش داده می شود.هارد/محل ذخیره سازی اطلاعات ما هستند.هاردها بسیار حساس هستند و در صورت عدم رعایت نکات و تذکرات در نگهداری و استفاده از هارد/ دچار آسیب می شوند.

آموزش باز کردن لپ تاپ

در این ویدئو روش باز کردن لپ تاپ آموزش داده میشود.در صورت مواجهه با هر مشکلی ابتدا تمام اتصالات را چک کنید و اگر از طریق نرم افزاری مشکل حل نشدو به خرابی سخت افزاری مطمئن شدین به بازکردن لپ تاپ بپردازید

آموزش تعمیر ال سی دی

این فیلم آموزش تعمیر ال سی دی LCD است.ال سی دی مانیتورهای کامپیوتر و لپ تاپ در سایزهای مختلف هستند. اندازه ال سی دی/ را با واحد اینچ مشخص میکنند.برای خارج کردن این صفحه حساس از قاب خودش حتما باید دقت لازم را داشته باشید.

آموزش تعمیر برد هارد

در این فیلم با تعمیر برد هارد آشنا میشوید.هارد/محل ذخیره سازی اطلاعات است.برد هارد/ باید توسط متخصصین باز شود و مورد بررسی قرار گیرد.برای بازیابی اطلاعات و تعمیرات هارد باید آشنایی کامل به ساختمان هارد داشته باشیم.

از دیگر خدمات مجموعه ما: خرید و فروش کلیه قطعات دست دوم واستوک کامپیوتر و لپ تاپ شامل انواع مادربردها و مانیتور ، Cpu ، RAM ، HDD ، گرافیک و کیس است.

طریقه خارج کردن باطری لپ تاپ

در این فیلم آموزش صحیح خارج کردن باتری لپ تاپ را یاد میگیرید.باتری لپ تاپ دارای ضامن ها و پین های کوچکی در اطرافش است که در صورت بی دقتی و شکسته شدن آنها باتری در جای خود درست قرار نمیگیرد.

طریقه تست آداپتور لپ تاپ

در اینجا به شما نشان میدهیم به سادگی هر چه تمام تر میتوانید دی وی دی رایتر لپ تاپ خود را خرج کرده و جایگزین کنید.دی وی دی رایتر که بخش سخت افزاری و محل قرار گیری سی دی و دی وی دی در سیستم است.

گروه مهندسی لعل فام

معرفی گروه مهندسی لعل فام و زمینه های فعالیت این مجموعه:فروش کلیه قطعات دست دوم و استوک کامپیوتر و لپ تاپ.انجام پروژه های برنامه نویسیتعمیرات تخصصی مانیتور صنعتی و پزشکیبازیابی اطلاعات/جراحی هارد

جدا کردن کامل قطعات از مادربرد لپ تاپ

ویدئوی آموزش طریقه درست گذاشتن و برداشتن قطعات لپ تاپ و چگونه اوراق کردن درست لپ تاپ.این ویدئو بیشتر برای تعمیرکاران و همکاران کاربرد دارد.اصول بازیافت درست قطعات از مهمترین نکات در این زمینه به شمار می آید.

رفع خرابی کیبرد لپ تاپ/کیبرد لپ تاپ خراب

در این فیلم یاد میگیرید با کیبرد لپ تاپ بعد از بروز مشکل چیکار کنید.کیبرد لپ تاپ در صورت عادی بر اثر ورود گرد و غبار و خرده های خوراکی زیر صفحه آن دچار مشکل در تایپ کردن میشود.و یا ریخته شدن چای یا آب بر روی کیبرد به وجود می آید.

طریقه سرویس کردن لپ تاپ / باز و بسته کردن لپ تاپ

در این ویدئو بهترین حالت باز بسته کردن یک لپ تاپ را به شما نشان میدهد. آشنایی با روش صحیح باز و بسته کردن لپ تاپ برای به کاربردن برای مواقع ضروری غیرقابل انکار است.اطلاعات تکمیلی در رابطه با باز و بسته کردن لپ تاپ را در بقیه فیلم ها دنبال کنید

برسی خرابی پنل مانیتور لپ تاپ/بک لایت

در این ویدئو آموزش چرایی این مشکل داده می شود: مانیتور لپ تاپ تصویر دارد اما نور ندارد !بعضی اوقات با این مورد مراجعه می کنند که مانیتور تصویر دارد ولی نور ندارد .مانیتور آسیب دیده باید با دقت بررسی گردد.

تعویض ال سی دی لپ تاپ-تعویض قاب A,Bلپ تاپ

گروه مهندسی لعل فام در این ویدئو آموزشی به شما آموزش می دهد که چگونه پنل لپ تاپ یا همان ال سی دی لپ تاپ را تعویض کنید. پنل ال سی دی لپ تاپ دارای دو لامپ فلورسنت است .پنل لپ تاپ بسیار حساس و شکنده است و باید در تعویض آن دقت فراوان داشت.

تعویض سوکت شارژ آداپتور لپ تاپ

گروه مهندسی لعل فام در این ویدئو به شما طریقه صحیح تعویض سوکت شارژر آداپتور را آموزش می دهد. از شایع ترین موارد مراجعه به تعمیرگاه ، خرابی سوکت شارژر آداپتور لپ تاپ است.سوکت شارژر/ بخاطر مرور زمان و استفاده نادرست و خم شدن بوجود می آید.

تعمیر جک usb لپ تاپ بر روی برد

در این ویدئو تعمیر سوکت شارژر را آموزش داده ایم.تعمیر سوکت شارژر را تمامی همکاران در واحد تعمیرات انجام می دهند.شما با یادگیری نکات مهم آن میتوانید خود مبادرت به تعمیر سوکت شارژر سیستم خود کنید.

تعویض لولای شکسته قابهای لپ تاپ

ما سعی داریم در این فیلم راه های تعمیر ساده را به شما بیاموزیم.آموزش تعمیرات به روش بسیار ساده و کاربردی و البته در زمان کوتاه موضوعیست که همواره از ما درخواست می شود. برای احترام به شما عزیزان این فایل ارائه شده است.

بیرون آوردن هارد تست هارد لپ تاپ

گروه مهندسی لعل فام پیشگام در تعمیرات تخصصی هاردهای سوخته و بازیابی اطلاعات هارد است.ما بصورت تخصصی جراحی هادرهای سوخته/ضربه دیده/شکسته شده/خراب شده /را در اسرع وقت انجام میدهیم.

تعویض پنل ال سی دی

آموزش تعویض پنل ال سی دی را در این ویدئو بیاموزید.پنل های امروزی اکثرا ال سی دی و ال ای دی هستند. پنل/ به علت حساس و شکننده بودن و در معرض آسیب بودن مانیتورها ، یادگیری تعویض آن بسیار مفید می باشد.

طریقه بازکردن لپ تاپ-تعویض سوکت شارژر

در اینجا باز کردن سیستم با ظرافت های مورد نیاز این کار را آموزش داده ایم.برای باز کردن سیستم نیاز به داشتن دانش فنی این کار است. بهمچنین ابزارهای مخصوص را باید در اختیار داشته باشیم. نکات مورد نیاز به شما آموزش داده میشود.

طریقه تمیز کردن لپ تاپ آبخورده

آموزش تمیزکاری لپ تاپ های آبخورده را در این ویدئو ببینید.یکی از مواردی که زیاد به ما مراجعه می کنند ریخته شدن آب یا چای روی لپ تاپ می باشد. با دانستن روش صحیح تمیزکاری لپ تاپ میزان آسیب ها را به حداقل برسانید.