Skip to content

مشاوره در تعمیر هارد و بازیابی اطلاعات

مشاوره در تعمیر هارد و بازیابی اطلاعات

یکی از اصلی‌ترین و کلیدی‌ترین اجزای یک کامپیوتر یا لپ تاپ هارد آن است. هارد در واقع بخشی است که اطلاعات شما در آن ذخیره و نگهداری می‌شود و در صورت خراب شدن آن ممکن است بخش زیادی از اطلاعات خود را از دست بدهید. گروه مهندسی لعل فام سابقه و تجربه بسیار خوب و درخشانی در زمینه مشاوره در تعمیر هارد دارد و می‌تواند در این حوزه کمک‌های گوناگونی به شما هم‌میهنان عزیز ارائه دهد.

چرا گروه مهندسی لعل فام؟

ممکن است از خود سوال کنید که چرا باید برای مشاوره در تعمیر هارد از مشاوران و متخصصان گروه مهندسی لعل فام استفاده کنم؟ این گروه چه مزایای دارد که آن را به نسبت به سایر گروه‌های متمایز و ممتاز می‌کند؟ در ادامه به مزایای خاص و منحصر به فرد این گروه اشاره خواهد شد:

  • گروه مهندسی لعل فام، از ساعت 1388 فعالیت خود را با قدرت تمام در زمینه تعمیر هارد و سایر سخت افزارهای کامپیوتری آغاز کرد و به همین جهت سابقه طولانی و درخشانی در این حوزه دارد.
  • این گروه در طی ده سال فعالیت مداوم، توانسته است کلکسیونی از بهترین و مجرب‌ترین متخصصان، تعمیرکاران و مشاوران را گرد هم جمع کند و به همین خاطر یکی از بهترین موسسات برای مشاوره در تعمیر هارد محسوب می‌شود.
  • بازیابی اطلاعات یکی از مواردی است که بسیاری از مراجعه کنندگان روی آن حساس هستند. گروه مهندسی لعل فام با برخورداری از بهترین متخصصان و استفاده از بهترین روش‌ها برای بازیابی اطلاعات می‌توانند از ضایع شدن و از دست رفتن اطلاعات شما جلوگیری کند.
  • واحد مشاوره در تعمیر هارد گروه مهندسی لعل فام تلاش دارد روش‌هایی را به شما آموزش دهد که بتوانید در منزل از هدر رفتن اطلاعات خود جلوگیری و مشکل هارد خود را برطرف نمایید.
  • مشاوران ما هیچ محدودیتی در مشاوره در زمینه تعمیر هارد ندارند و هر نوع هاردی که دارید را می‌توانید به کمک مشاوران ما به سلامت اولیه بازگردانید.

در صورتی که مشکل هارد شما تخصصی باشد و نیاز به بررسی متخصصان و تعمیرکاران داشته باشد، این پیشنهاد از سوی مشاوران به شما خواهد شد که بهتر است هارد خود را برای جراحی به واحد تعمیرات بسپارید تا مشکل ان برای همیشه حل شود. گروه مهندسی لعل فام در پی آن است که ثابت کند تعمیرات در ایران، به روند پرقدرت خود ادامه می‌دهد و تعویض را اولین و آخرین راهکار نمی‌داند.

ساعات تماس برای مشاوره در حوزه تعمیرات هارد

در صورتی که قصد دریافت خدمات مشاوره در زمینه تعمیر هارد دارید، مشاوران گروه مهندسی لعل فام از ساعت 10 صبح تا 13 بعد از ظهر و سپس از ساعت 17 تا 20 پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در زمینه تعمیرات هارد خواهند بود. در صورتی که مشکلی در زمینه هارد دارید و از طرفی هارد شما پر از اطلاعات مهم و ضروری است، به هیچ عنوان نگران نباشید. کافی است تلفن را بردارید و با شماره‌های تماس گروه مشاوره لعل فام تماس بگیرید. این شماره‌ها عبارت است از :

  • فروشگاه: اصفهان،خیابان طالقانی،بازار کامپیوتر،پ 89
  • تعمیرگاه: اصفهان،خیابان طالقانی،بازار کامپیوتر،پ 87

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه مهندسی لعل فام می باشد.

معرفی گروه مهندسی لعل فام. ما را بهتر بشناسید.

علت صدای تق تق هارد
پخش ویدیو