فروش قطعات استوک و دست دوم کامپیوتر

کی و چرا باید قطعات استوک کامپیوتر را خریداری کنیم ؟

البته که مهمترین دلیل خرید قطعات دست دوم کامپیوتر هزینه کم برای خرید این قطعات است و البته بعضی موارد برای اینکه قطعات کامپیوتر شما با هم به اصطلاح مچ شوند مجبور به خرید قطعات دست دوم می شویم. حالا یک سوال پیش می آید چطور میشه هم صرفه جویی در هزینه کرد و به سراغ قطعات دست دوم رفت و هم از خرید آن پشیمان نشد ؟

اول می خوام از پی سی یا سیستم های رومیزی صحبت کنم یکی از بهترین برتری های بسیار PC این است که میتوان تمام قطعات آن را جدا خرید کرده و باهم روی یک بورد مرجع سوار کنیم. البته از سرعت و قدرت این نوع کامپیوتر ها نیز نباید بگذریم. خوب حالا باید ببینیم مدل های مختلف پی سی چی هست، مثلا مدل اداری این نوع سیستم ها نیازی به کارت گرافیک مجزا ندارد و تقریبا با قطعات متوسط بسیار به کار می آید ولی مدل گیمینگ مسلما نیاز به کارت گرافیک قدرتمند و همچنین سی پی یو و رم بالاست.

همیشه کاربر با چالشی برای خرید این قطعات دست دوم یا استوک مخصوصا در مورد قیمت و هزینه آن روبرو است. و اینجاست که خرید قطعات دست دوم کامپیوتر میتواند به طور چشم گیری به کاربر کمک بکند. دومین کمکی که خرید قطعات دست دوم یا کارکرده کامپیوتر می تواند به کاربر بکند این است که کاربر میتواند با هزینه خیلی کمتر از قطعات نو قطعه دست دوم بسیار قوی تری را تهیه کند.

قطعات دست دومی که میتوانیم تهیه کنیم میتوانند از قبیل سی پی یو ، رم ، کارت گرافیک ، و حتی کیس کامپیوتر شما باشد. البته که می توانیم ما بقی قطعات مثل مادربرد ، منبع تغذیه ، و حتی مانیتور را به صورت دست دوم تهیه کنیم ولی باید حتما این قطعات بررسی دقیق شده و سپس خریداری شود.

گروه مهندسی لعل فام با وجود مهندسان و متخصصان خود تمامی قطعات دست دوم خود را چک و بررسی کرده و حتی با گارانتی خدمت شما عزیزان ارائه می کند.

شماره تماس : 03132359423                                                                     شماره تماس : 03132359424                                                                       شماره تماس : 03132373209