ردکردن این
right case

خرید کامپیوتر اداری

left case

تقریبا تمامی ادارات و شرکت ها به نوعی با تکنولوژی و کامپیوتر سرکار دارند. کامپیوترها عضوی حیاتی هر کسب و کاری به شمار می رود. گستردگی استفاده از فناوری، خرید کامپیوتر و استفاده از آن به عنوان یک ابزار کاری ضروری در محیط کسب و کارها تبدیل شده است. از ادارات دولتی گرفته تا شرکت‌ های بزرگ و کوچک، همگی به دنبال تسهیل فعالیت‌ ها، افزایش بهره‌ وری و بهبود فرآیندهای کسب و کار خود هستند. خرید کامپیوتر برای ادارات و شرکت ها به عنوان یک تصمیم مهم تلقی می شود. سرمایه گذاری روی این بخش می بایست به دقیق ترین شکل ممکن صورت گیرد چرا که از کار افتادن کامپیوتر ممکن است خسارت بالایی را به همراه داشته باشد. خرید کامپیوتر برای ادارات و سازمانها به تنهایی کافی نیست.قیمت کامپیوتر، نگهداری، بروزرسانی قطعات در صورت لزوم و پشتیبانی فنی فروشنده ها از عوامل حیاتی برای بهره وری بالا و عملکرد صحیح سیستم ها می باشند.

یکی از اصلی ترین دلایل استفاده از کامپیوتر در ادارات و شرکت ها، بهبود عملکرد و افزایش سرعت و همچنین کاهش هزینه های انسانی است. ایجاد یک زیرساخت درست و مستحکم در واقع پایه و اساس شروع هر کاری می باشد. اما برای خرید کامپیوتر اداری به چه فاکتورهایی باید دقت کرد؟ آیا خرید سیستم قدرتمند نیاز است یا یک میان رده جوابگوی شما خواهد بود؟ در ادامه نکات مهم قبل از خرید کامپیوتر را مرور خواهیم کرد.

قیمت سیستم اداری

اولین و مهمترین نکته ای قبل از خرید، قیمت کامپیوتر اداری می باشد. بی شک یک اداره و یا شرکت بیش از یک سیستم برای انجام کار نیاز دارند. بودجه و منابع مالی ادارات و شرکت های نوپا محدود است، بنابراین مدیریت هزینه ها و  قیمت کامپیوترها به عنوان یکی از اصلی ترین ملاحظات در خرید باید مد نظر قرار گیرد. اما قبل از تعیین قیمت، مطالعه و بررسی دقیق نیازهای شما از یک کامپیوتر می بایست مورد بحث قرار گیرد. در خرید کامپیوتر نکاتی وجود دارد که تاثیر مستقیمی بر قیمت تمام شده دارد. قدرت پردازشی، حافظه، نوع پردازنده و سایر قطعات عواملی هستند که می بایست اطلاعات درستی از آنها داشت. همواره ما پیشنهاد می کنیم که برای خرید از یک کارشناس این حوزه کمک بخواهید. این که شما به کدام قطعه برای کامپیوتر نیاز دارید را یک متخصص می تواند به راحتی به شما راهنمایی کند.

تعمیرات تخصصی سخت افزار در اصفهان
cases
کدام مشخصات مناسب کار شماست؟

همانطور که بالاتر گفتیم، علاوه بر هزینه خرید، عوامل مرتبط با نگهداری و بروزرسانی کامپیوترها نیز باید در نظر گرفته شوند. هزینه‌ های نگهداری، تعمیرات، بروزرسانی سخت‌ افزار و نرم‌افزار، هزینه‌ های پشتیبانی فنی و آپگرید به دستگاه‌ های جدید، همگی باید در برنامه‌ ریزی مالی سازمان در نظر گرفته شوند. به همین دلیل داشتن یک راهنما قبل از خرید می تواند کمک شایانی به شما کند.
قبل از هر چیز نوع کار شما تعیین کننده قطعات انتخابی خواهد بود. بدیهی است قطعات طبق کار شما انتخاب می شوند. به عنوان مثال اگر شرکت شما در حوزه تصویرسازی و سینما می باشد، داشتن قطعات بالارده باید در دستور کار قرار گیرد و بالعکس اگر شما یک فروشگاه زنجیره ای غذایی هستید، داشتن کامپیوترهای میان رده و اقتصادی به راحتی جوابگوی کار شما خواند بود. بنابراین زمینه فعالیت شما، تعیین کننده سیستم شما می باشد.

پشتیبانی

خدمات پس از فروش موضوعی است که باید جزو اولویت های شما باشد. با توجه به گستردگی و تنوع فوق العاده بالای قطعات کامپیوتر خریداری که اطلاعات مناسب در این زمینه نداشته باشد، ممکن است به راحتی در انتخاب سردرگم شود و هزینه بالایی برای قطعات غیر ضروری بپردازد. گروه مهندسی لعل فام با ارائه خدمات پس از فروش، می تواند بهترین راهکار برای شما در زمینه خرید کامپیوتر اداری باشد. این خدمات شامل گارانتی طلایی برای قطعات، خرید اقساطی با شرایط عالی، پشتیبانی کامل از توسط برترین کارشناسان فناوری، و خرید مطمئن است.

تمامی قطعات ارائه شده توسط گروه مهندسی لعل فام، دارای گارانتی های معتبر بوده و همچنین گارانتی طلایی توسط خود فروشگاه نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. با این تفاسیر نگرانی بابت عملکرد و طول عمر کامپیوترهای خود نداشته باشید و با خیالی آسوده کار خود را شروع کنید. گروه مهندسی لعل فام به صورت نقد و اقساطی کامپیوتر را در اختیارتان قرار خواهد داد. با مراجعه به فروشگاه ما از خدمات ارائه شده بهرمند شوید.