ردکردن این

روش های فعالسازی سرویس آهنگ پیشواز اپراتور همراه اول

روش های فعالسازی سرویس آهنگ پیشواز اپراتور همراه اول

با فعالسازی سرویس آوای انتظار یا آهنگ پیشواز همراه اول، پس از آن شحصی که با شما تماس برقرار می نماید تا زمان پاسخگویی شما و در هنگام  انتظار جهت برقراری تماس به جای شنیدن  صدای بوق، آهنگی را که شما انتخاب نمودید را می شنود. آوای انتظار قابلیت اجرا بر روی تمامی خطوط همراه اول دائمی و اعتباری را دارد و نیاز به تنظیمات گوشی یا سیستم عامل خاصی ندارد. همرا اول تلاش نموده طیف گسترده ای از موسیقی هنرمندان مختلفی را مطابق با هر سلیقه ای در سرویس آوای انتظار خود جای دهد و برای هر آهنگ از هر خواننده ای یک کد مخصوص تنظیم می نماید.

هزینه فعالسازی این سرویس300 تومان بوده و به مدت ۳۰ روز اعتبار دارد. . توجه نمایید هزینه تغییر آوای انتظار تا ۱۵ روز پس از فعالسازی سرویس، رایگان میباشد. در صورت تغییر آهنگ از روز شانزدهم به بعد مجددً از حسابتان300 تومان کسر می شود. در این مقاله قصد داریم شما را با سه روش فعالسازی آوای انتظار همراه اول آشنا کنیم با ما همراه باشید.

فعال سازی و تغییر آهنگ پیشواز از طریق پیامک

  • ارسال پیامک جهت فعالسازی آهنگ پیشواز از طریق پیامک می بایست کد آهنگ مورد نظر خود را  به شماره 8989 ارسال نمایید.
  • برای مثال کد آهنگ خیالت راحت از مهراد جم 93387 را به شماره 8989 بفرستید.
  • جهت تغییر آهنگ پیشواز مورد نظر خود کد آهنگ جدید مد نظر خود را به همان شماره 8989 بفرستید.

فعالسازی تغییر و حذف آهنگ پیشواز از طریق کد های USSD

کد های دستوری یا کد USSD ساده ترین و رایج ترین روش مورد استفاده در میان کاربران همراه اول هستند. جهت فعالسازی آهنگ پیشواز از این طریق USSD می بایست  دستور #کد آهنگ پیشواز*۲۲۱*۱۰* در شماره گیر تلفن همراه خود وارد کرده و گزینه برقراری تماس را بزنید. برای مثال #26432*۲۲۱*۱۰* و همچنین برای تعویض آهنگ پیشواز فعلی خود به آهنگی جدید، دستور #کد آهنگ پیشواز جدید*۲۲۲*۱۰* و برای حذف آهنگ پیشواز از خط همراه اول خود دستور #۲۲۳*۱۰* را شماره گیری نمایید.

فعالسازی، تغییر و غیر فعال سازی آهنگ پیشواز همراه اول از طریق تلفن گویا

این روش در میان کاربران اپراتور همراه کمتر مورد توجه قرار گرفته است . برای فعال سازی آهنگ پیشواز اپراتور همراه اول از طریق تلفن گویا باید با تلفن همراه خود با  شماره 9990 تماس بگیرید. این تماس رایگان می باشد و هزینه ای از شما کسر نخواهد شد. با زدن شماره 1 تایید نمایید که با همین شماره ادامه می دهید برای دسترسی به قسمت سرویس های ویژه عدد 2 را انتخاب کنید و به منوی دریافت سرویسها بروید و سپس عدد 1 را بزنید.

برای رفتن به منوی فعالسازی عدد 2 را بزنید برای فعال سازی و تغییر سرویس ها کلید 1 و سپس جهت فعال سازی آوای انتظار کلید 2 را بزنید.بعد از آن جهت تایید هزینه عدد 1 ، و در نهایت کد آهنگ پیشواز مورد نظر را وارد نموده و کلید# (مربع) را بزنید. همچنین برای حذف کلی سرویس آهنگ پیشواز از خط همراه اول خود پس از تماس با 9990 و تایید شماره به ترتیب کلید های  ۲، ۲، ۲ و ۲ را وارد نمایید. برای تغییر آهنگ پیشواز باید پس از برقراری تماس با شماره ۹۹۹۰ و تایید ادامه با همین شماره با کلید 1 و بعد از آن به ترتیب کلیدهای  ۲، ۲، ۱، ۲، ۱ و در مرحله آخر کد آهنگ پیشواز جدید را وارد کنید و کلید مربع را بزنید.

روش های فعالسازی سرویس آهنگ پیشواز اپراتور همراه اول

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *